KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899477
nr 1389 9477
Gunnar Frössén
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo 1995. Olja på pannå, 18x32, yttermått inklusive ram: 22x36 cm
Gunnar Frössén, svensk bildkonstnär född 1948 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:22:42
3/4 19:44:01
Gunnar Frössén
Läs mer om Gunnar Frössén